STAVEBNO OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ ELLIO

Sme moderná stavebná firma, ktorá zrealizuje stavbu akéhokoľvek druhu. Ponúkame vám profesionálne stavebné služby a kompletné riešenia pre bytové či obchodné priestory, od rodinných až po polyfunkčné budovy alebo výrobné haly. Najlepšou referenciou pre nás je spokojnosť klienta, a preto si zakladáme na odbornosti, inovatívnom myslení a individuálnom prístupe.

KONTAKTUJTE NÁS

O SPOLOČNOSTI ELLIO

Naša spoločnosť pôsobí na stavebnom trhu od roku 1991. Jej zakladateľmi boli Emil Grofčík a Jozef Chňapko. V rokoch 2016 a 2021 došlo k zmenám v organizácii spoločnosti, a p. Chňapka nahradil jeho vnuk Roman Prostredný, resp. p. Grofčíka nahradil jeho syn Eduard Grofčík.

Za túto dobu sme na vlastnom pozemku o rozlohe 1,1 ha na Novozámockej ul. 242 v Nitre – Horných Krškanoch vytvorili svoju administratívno-výrobnú základňu. Prezentujeme sa serióznymi dodávateľsko-odberateľskými vzťahmi na stavebnom trhu v Slovenskej a Českej republike. Realizujeme novostavby i rekonštrukcie bytových a občianskych budov, rodinných domov, priemyselných hál, ale aj inžinierskych stavieb. Disponujeme taktiež oprávnením na likvidáciu a odvoz azbestu a azbestových materiálov. Máme vybudovaný vlastný park osobných i nákladných automobilov, strojov a malej mechanizácie.

Kvalita a dodržiavanie termínov výstavby sú pre nás zaväzujúce. Neustálym kontaktom so zákazníkom prispôsobujeme stavebné dielo jeho požiadavkám. Kvalitu práce preukazujeme získanými certifikátmi podľa EN ISO 9001:2015 (Systém manažérstva kvality), EN ISO 14001:2015 (Systém manažérstva environmentu) a ISO 45001:2018 (Systém manažérstva BOZP).

Radi Vás presvedčíme našou prácou a prístupom k zákazníkovi o serióznosti nášho pôsobenia na stavebnom trhu. Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Vami.

s pozdravom
Eduard Grofčík, Roman Prostredný
konatelia

KONTAKTUJTE NÁS

KDE NÁS NÁJDETE